Sentraal Jukskei Klubs / Central Jukskei Clubs

Sentraal Jukskei Streek
  Sentraal nuus blad

Algemene
General

Bestuur
Management

Juniors
Juniors

Skeidsregters
Referees

Afrigters
Coaches

Klubs
Clubs

Program
Programme

Sentraal Jukskei Klubs / Central Jukskei Clubs

Klub / Club Auas
 
Chairman / Voorsitter Dries Verwey verwey@mweb.com.na 081-1221462
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Hanro Jordaan hanro@iway.na 081-2102085
Admin Beampte Karen Jordaan kar_jo@iway.na 081-2239074
Klub / Club Khomas
 
Chairman / Voorsitter Estelle Viljoen cancer@iway.na 081-2307800
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Johan Viljoen jviljoen66@gmail.com 081-2963423
Admin Beampte Elize Duvenhage elize.duvenhage@yahoo.com 081-1492948
Klub / Club Olympus
 
Chairman / Voorsitter Gerhard Coetzee Gerhard.Coetzee@transnamib.com.na 081-2431500
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Elize Steynberg steynbergelize7@gmail.com 081-2998079
Admin Beampte Anelda Coetzee aneldacoetzee@gmail.com 081-1603344
Klub / Club Kwaggas
 
Chairman / Voorsitter Christie Horn christiehorn88@gmail.com 081-1295515
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Hendrik Grove hendrikgrove@iway.na 081-2998079
Admin Beampte Retha Horn rethahorn81@gmail.com  
Klub / Club NDF
 
Chairman / Voorsitter Connie Farmer Conniefarmer1@yahoo.com 081-1470677
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Josephine Amunyela alovemyself@rocketmail.com 081-4104488




Follow us on Twitter
Jukskei sport, Namibia